O firmie

Witajcie w Galerii Bukowski

 -  najstarszym w Polsce królestwie pluszowych misiów, króliczków, kotków, piesków i wielu, wielu innych niezwykle uroczych przytulanek. W jedynym w Polsce autoryzowanym salonie firmy Bukowski Design, w którym od ponad 15 lat mali i całkiem duzi entuzjaści maskotek znajdują lojalnych i oddanych pluszowych przyjaciół na całe życie.

Firma Bukowski Design została założona przez Barbarę i Janusza Bukowskich w 1990 roku w Sztokholmie. Początkowo projektantka i właścicielka firmy Barbara Bukowska wymyślała i własnoręcznie szyła pluszowe zwierzątka dla swoich synów. Jednak od tego czasu wiele się zmieniło. Projektowane przez nią przytulanki dają olbrzymią radość nie tylko jej dzieciom, ale również innym ludziom, a firma stała się jednym z największych producentów pluszaków na świecie. W portfolio klientów Bukowski Design znajdują się m.in.: Volvo GroupSvenska Handelsbanken , Lufthansa, Ryanair, SAS Skandinavian Airlines i wiele innych. W Polsce firma zasłynęła przede wszystkim udziałem w charytatywnych akcjach Fundacji TVN „nie jesteś sam” pod hasłem „kup misia temu kogo kochasz i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy” oraz „Pocztówka do Św. Mikołaja”, która jest organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom oraz Dream Music pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka RP.


Jeżeli tak jak my zaliczacie się do fanów przytulanek marki Bukowski Design, albo chcecie nimi zostać to zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia misiów i ich pluszowych kolegów w naszym stacjonarnym sklepie - Galerii Bukowski, która znajduje się w Krakowie przy ul. Siennej 1. Natomiast dla wszystkich tych, którzy nie mogą zapoznać się z pluszakami osobiście stworzyliśmy sklep internetowy. Za jego pośrednictwem każdy z Was, niezależnie od miejsca w którym mieszka, ma możliwość wybrania i zakupienia ulubionej maskotki z kolekcji Bukowski Design.

 

Pozdrawiamy,
Zespół Galerii Bukowski

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl