Wyjątkowy prezent na roczek 0
Wyjątkowy prezent na roczek

Pierwsze urodziny malucha to  ważne wydarzenie zarówno dla rodziców, jak i najbliższej rodziny – babci, dziadków, wujków oraz cioci. Podpowiadamy, jak wybrać oryginalny, wyjątkowy prezent na roczek, aby mimo upływu czasu był on dla dziecka szczególną pamiątką.

Album pełen wspomnień jako wyjątkowy prezent na roczek

Dwanaście miesięcy minęło jak jeden dzień... Na szczęście najważniejsze w życiu malucha wydarzenia: pierwszy uśmiech, pierwsze ząbki, pierwsze samodzielne kroki, uwiecznione zostały na fotografiach. Zgromadźmy je w pięknym albumie i zadedykujmy ten wyjątkowy prezent na roczek zarówno małemu jubilatowi, jak i jego rodzicom.

Wyjątkowym prezentem na roczek, odpowiednim zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki, będzie również wykonany na zamówienie portret malucha. Oprawmy go w piękną, ozdobną ramkę, a na odwrocie umieśćmy życzenia wraz z datą pierwszych urodzin dziecka.

Wśród popularnych i również na swój sposób wyjątkowych prezentów na roczek znaleźć możemy także zestawy, które umożliwią rodzicom własnoręczne wykonanie gipsowego odcisku rączki lub stópek malucha.

Wyjątkowy prezent na roczek dla dziewczynki

Czy dla dziewczynki, która dopiero co zaczęła stawiać samodzielne kroki i eksplorować otaczający ją świat, znaleźć można bardziej wyjątkowy prezent na roczek niż upominek w postaci pierwszej lalki - wiernej towarzyszki zabaw? Oczywiście, że nie! Prawdziwą przyjaciółkę naszej rocznej pociechy znajdziemy w Galerii Bukowski. 

Możemy mieć pewność, że zarówno Pretty Nink, Inka & Nadinka, klasyczna, pluszowa laleczka szmaciana, jak i Pretty Augusta w stroju baletnicy, podbiją serce każdej małej dziewczynki.

Co ważne, wszystkie zamieszkujące Galerie Bukowski laleczki są w pełni bezpieczne dla rocznej dziewczynki. Zaprojektowane zostały z miłością, uszyte ręcznie i nie posiadają żadnych, twardych elementów – mają wyszywane oczka, usta i noski. 

Wyjątkowy prezent na roczek dla chłopca

Gdy mały mężczyzna kończy pierwszy rok życia, czas podarować mu wyjątkowy prezent na roczek w postaci pierwszego, pluszowego misia. Takiego, który mimo upływu lat, wciąż będzie ukochaną przytulanką i zaufanym powiernikiem sekretów. W tej roli doskonale sprawdzą się pluszowe misie z kolekcji misiów miękkich o klasycznym wyglądzie i delikatnym, aksamitnym futerku. 

Wśród nich znajdziemy na przykład uwielbianego zarówno przez dzieci, jak i dorosłych misia o imieniu Little Dr. Hubert -  z zawiązaną pod szyją dużą, kraciastą kokardą. Idealnym kandydatem na ukochanego misia dla rocznego chłopca będzie miś Ignatio & Julian Lionheart, Małemu łobuziakowi podarować możemy także słynnego już misia Nobody's Perfect  z zabawnym przeszyciem na czole.

Miś Baby Jura

Miś Nobody's Perfect

Wyjątkowy prezent na roczek o symbolicznym znaczeniu

Poszukując wyjątkowego prezentu na roczek, warto pokusić się także o zakup podarunku w postaci pluszowego opiekuna dziecka - misia aniołka. W Galerii Bukowski znajdziemy zarówno mierzące 18 centymetrów misie Guardian Angels, z różowymi oraz niebieskim skrzydełkami, jak i  nieco wiekszego misia Rafaela z przyszytą na wysokości skrzydeł wstążką, umożliwiającą zawieszenia misia w dowolnie wybranym miejscu w dziecięcym pokoju.

Pluszowe misie aniołki Guardian Angels

Do upominku w postaci pluszowego, skrzydlatego opiekuna dołączmy kartkę urodzinową i bądźmy w tym wyjątkowym dla malucha dniu niczym dobre wróżki, które pochylają się nad kołyską dziecka, składają dary i wypowiadają magiczne życzenia.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl